Наша пошта
ueprom@ukr.net

Наші телефони
+380 66 272 59 15

  • Шнеки та ріжучі корони
  • Гірничоріжучий інструмент
  • Захист від стирання TUNG STUDS

Розробка, виготовлення і ремонт виконавчих органів для прохідницьких і видобувних комбайнів вітчизняних і світових виробників

Товари та послуги
Замовити дзвінок

Залиште ваші дані і ми з Вами зв'яжемося, щоб відповісти на всі Ваші питання

Им'я від 2 до 50 символів
Адреса в форматі [customer@mail.com]
Номер в форматі [+38 088 888-88-88]
Форма успішно відправлена!
Шнеки видобувних комбайнів
Корони прохідницьких комбайнів
Гірничноріжучий інструмент BETEK

Наші переваги

Власне виробництво

Наша компанія займається виготовленням і ремонтом (модернізацією) виконавчих органів очисних і прохідницьких комбайнів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, з комплектацією гірничоріжучим інструментом фірми Betek GmbH & Co. KG.

Досвід

Компанія ТОВ «УКРЕЛЕКТРОПРОМ» майже 20 років на ринку, за цей час ми виконали велику кількість замовлень, розробивши свої інструменти по розробці лінії різання і схеми наборки різцетримачів. Постійно розвиваючись і модернізуючись ми прагнемо максимально задовольнити потреби наших клієнтів.

Офіційний дистриб'ютор

ТОВ «УКРЕЛЕКТРОПРОМ» офіційний дистриб'ютор продукції компанії Betek GmbH & Co. KG. в Україні. Фірма «Betek» є провідним виробником твердосплавних зносостійких інструментів.

Якість

Секрет компанії «УКРЕЛЕКТРОПРОМ» в індивідуальному підході до виконання кожного виконавчого органу. Кожне замовлення ми виконуємо так, щоб наші клієнти сміливо могли радити нас своїм колегам, підтвердженням тому є велика кількість наших нагород і сертифікатів.

Виконавчий орган прохідницького комбайну
    ТОВ «Укрелектропром» - підприємство машинобудівної індустрії України. Діяльність підприємства має два основних напрямки:
  • Виготовлення та ремонт (модернізація) виконавчих органів очисних і прохідницьких комбайнів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва із застосуванням різцетримачів «BEТEK».
  • Офіційний дистриб'ютор гірничої продукції компанії BETEK GmbH & Co. KG (Німеччина) в Україні. Компанія ВЕТЕК - один з провідних світових виробників систем твердосплавних зносостійких інструментів і рішень, призначених для захисту від зносу. Більше 30 років на заводі в Айхгальдене (Німеччина) виробляється і продається по всьому світу щорічно понад 20 млн інструментів. Технічна перевага інструменту підкріплена численними патентами. Гірничоріжучий інструмент BETEK сертифікований для експлуатації в шахтах небезпечних за викидами газу та пилу.